تحديد معاينة

فيو مجري السيل مباشرة ارضي بحديقة بB14 ناصية بمقدم وتسهيلات

3731500 جنيه
فيو مجري السيل مباشرة ارضي بحديقة بB14 ناصية بمقدم وتسهيلات
كود العقار : 38327
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 135 متر
مساحة الحديقة : 65
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : وايد جـــاردن -

ارضي بحديقة للبيع بتسهيلات على 10 سنين فى أفضل مراحل مدينتى b14 مجموعة 142 بتشطيب الشركة. مساحة الشقة 135م - 65 حديقة خاصة مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه , بإطلالة على مجرى السيل مبـاشر, بإتجاه غربى بميل بحرى. تتـميز بأنها قريبة جدا من منطقة خدمات المرحلة , و بوابة 4 مدينتى.

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 11330000
المدفوع : 2981500
: --
الباقى : 8348500
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3731500
مدفوعات الوحدة : 2981500
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 750000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3731500

اعلانات مشابهة

بمدينتي شقة للبيع بمساحة كلية 131 م² في منطقة بريفادو – PRIVADO، بموقع مميز جدًا وإطلالة على البحيرات داخل واحدة من أرقى مناطق مدينتي، فرصة مناسبة للسكن أو الاستثمار. الشقة تقع في الدور الرابع، وتتميز باتجاه شرقي مع إطلالة على البحيرات ، وبمساحة 131 متر بتقسيم عملي ومريح. تتكون الشقة من 3 غرف نوم و2 حمام وريسبشن ومطبخ، من طلعت مصطفى وبحالة جيدة. بموقع هادئ وقريب من الخدمات والمناطق الحيوية داخل بريفادو.
بمدينتى شقة 131 م2 شرقي  للبيع قسط  تطل البحيرات
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 8 سنوات بإحداث مراحل بمدينتي في الB14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141 متر مقسمه الي ( 3غرف منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني فيو وايد جاردن تتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 8 سنوات بمدينتي 140متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 141 بتشطيبات الشركه نموذج ( 06) بمساحه كليه 142 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي شارع رئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 142متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي7سنوات داخل كمبوند بريفادو بمدينتي مجموعه 94 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 137 متر مقسمه الي ( 3 غرف -2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي جاردن فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوت من منطقه الخدمات الخاص بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات