تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي146متر في الb6

6500000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي146متر  في الb6
كود العقار : 38363
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 146 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحـري قـبلي
رقم الدور. : 2
يطل على : وايد جـــاردن - شارع رئيسى -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB6مجموعه 66 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه 146 متر مقسمه الي ( 3نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي وايد جاردن والشارع الرئيسي بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 6500000
سعر المتر : 44521

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بمدينتى بستهيلات فى السداد على 10 سنين بأقل مقدم , بتشطيب الشركة . مساحة كلية 142م مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر , تطل على بارك فيو بإتجاه شرقى قبلى , تتميز بأنها على بعد خطوات من خدمات المرحلة و المسجد.
شقة للبيع فى أحدث مراحل مدينتى b14 مساحة 140م
شقق للبيع
شقة للبيع في مدينتي B14 مجموعة 143 بتشطيبات الشركة المميز المساحة الكلية 141 متلر مقسمة الى ( 3 نوم - 2 حمام - ريسيبشن - مطبخ - 2 تيراس ) الطابق الاول متكرر تطل على وايد جاردن باتجاه بجري وتتميز بانها تبعد خطوات عن خدمات المنطقة والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقة للبيع بالتقسيط في مدينتي B14 بمساحة 141 متر افضل فيو
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (T06 ) بمساحه كليه 142م مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني علوي تطل علي وايد جاردن ومجري السيل ومنطقة خدمات مستقبلية فيو بإتجاه غربي بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقة للبيع بمدينتي 141م B14 فيو مجري السيل ومنطقه الاعمال
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 140م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم غرفه مـاستـر - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكـرر شقه رقم 24 غيـر مـجـروحـه نهائيا تـطـل علي فيو مفتوح بإتجـاه قبلي وتتميز بإنها تبعـد خطـوات من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد الوحده استـلام خلال سنـتيـن ونصـف