تحديد معاينة

شاليه 127 متر للبيع في SOUTHMED

1050000 جنيه
شاليه 127 متر للبيع في SOUTHMED
كود العقار : 38403
شاليهات للبيع تقسيط
المدينة : SouthMED EGYPT
المرحلة : C1 -
النموذج :
نوع العقار : شاليهات
المساحة : 127 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 2
يطل على : شارع جانبى - البحر - Sea View -

شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH01) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( A ) بمساحه 127 متر تقسيمة الشقه (3غرف -3حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثاني ى وتتميز بإطلالها علي اللاجون

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 15927660
المدفوع : 1050000
: --
الباقى : 14877660
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1050000
مدفوعات الوحدة : 1050000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 0
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1050000

اعلانات مشابهة

شاليه للبيع بمنطقة CH03 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت - SOUTHMED لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية121متر مقسم الي (2نوم -2حمام- ريسبشن-مطبخ) بإطلالة مميزه دور ارضي موقع مميز ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي
شالية فى SOUTHMED مساحة 121م للبيع بتسهيلات 12سنة, CH03
شاليهات للبيع
شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعهC1 بنشطيبات الشركه المميزه بمساحه 127 متر نموذج(A)تقسيمة (2 غرف - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثاني وتتميز بإطلالها علي اللاجون
شالية فى SOUTHMED مساحة 127م للبيع بتسهيلات 12سنة, CH01
شاليهات للبيع
شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH01) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( B ) بمساحه 118 متر تقسيمة الشقه (2غرف -2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثالث وتتميز بإطلالها علي اللاجون
شاليه 118متر للبيع في SOUTHMED
شاليهات للبيع

شاليه 118متر للبيع في SOUTHMED

1100000 جنيه

SouthMED EGYPT
118 م
الشــالية الأفضل في عمارات SOUTHMED بإطلالة مباشرة علي مارينا ساوث ميد المارينا الاقوي في البحر المتوسط تعادل مارينا اكبر الدول مثل اليونان وإيطاليا وكذلك اطلالة علي البحيرات وشاطئ مشروع لا كانتينا ووحدات فندقية ، شاليه للبيع بالتقسيط بمنطقة الساوث ميد SouthMED التابعة لمجموعة طلعت مصطفي بمساحه كلية 133 متر بالـ CH1 دور الثالث علوي تقسيمتها ( 3 غرف غرفتين نوم كل غرفة بحمام خاص ودريسينج أيضا - غرفه مربيه بحمام خاص - حمام ضيوف - ريسبشن 2 قطع - مطبخ امريكان - أفضل تراس بالمشروع ) وبتسهيلات لمدة 12 سنه2