تحديد معاينة

فيلا للبيع في نور بمساحة 207 متر مع حديقة

4187000 جنيه
كود العقار : 38450
فيلات للبيع تقسيط
المدينة : نور
المرحلة : VG3 -
النموذج : TOWN
نوع العقار : فيلات
المساحة : 207 متر
مساحة المبنى : 207
مساحة الحديقة : 322
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلي غربي
يطل على : شارع جانبى - جاردن -

فيلا للبيع في نور بتسهيلات في VG3 مجموعة 31 فيلا رقم 4 بتشطيبات الشركة مساحة كلية 207 متر و 322 حديقة مقسمة الى (3 نوم - 3 حمام - 2 ريسيبشن - مطبخ - تيراس ) تطل على جاردن خاصة للفيلا وشارع جانبي باتجاه قبلي - غربي تتميز بانهاتبعد خطوات عن خدمات المنطقة والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2023
سنوات السداد : 13
اجمالى العقد : 17116320
المدفوع : 2687000
: --
الباقى : 14429320
: --
القسط الشهرى : 45520
عدد الاقساط المتبقية : 12
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 455200
عدد الاقساط المتبقية : 13
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 13
: --
: --
المطلوب : 4187000
مدفوعات الوحدة : 2687000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 1500000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 4187000

اعلانات مشابهة

ـبمدينه نور اول مدينة سمارت في مصـر فيلا Q1 مميزة للبيع بإطلالة مباشرة علي شارع جانبي ومساحات خضراء بمساحة ارض 209 م ومباني 195م مقسمة الي (ريسبشن ومطبخ وتراس وحمام ضيوف وجاردن )بالدور الارضي بالاضافة الي (3 نوم منهم غرفه ماستر واوفيس و 2 حمام )بالدور الاول وغرفة رووف اضافية الفيلا حجز 2023 وبالتقسيط علي 13 سنة بآوفر مميز
فيلا Q1 للبيع في نور بالتقسيط علي13 سنة حجز قديم لوكيشن مميز
فيلات للبيع
فيلا رباعية للبيع بالتقسيط 14 سنه في مدينه نور مساحة ارض 213 م - مساحة مباني 195 م بV4 باطلالة مميزه علي وايد جاردن باتجاه بحري باقل مقدم واوفر واطول فترة سداد لمدة 14 سنة تقسيمتها ( ريسبشن - مطبخ - حمام - تراس )+ ( 3نوم منهم واحدة ماستر - 1 حمام اضافي - 2 تراس ) + غرفة معيشية + روؤف )
فيلا رباعيه للبيع بالتقسيط علي 14سنه بمدينة نور Q1
فيلات للبيع
فيلا رباعية للبيع بالتقسيط بمدينه نور مساحة ارض 231م - مساحة مباني 195 م بV4 باطلالة علي شارع جانبي ,سداد لمدة 12 سنين باتجاه غربي تقسيمتها ( ريسبشن - مطبخ - حمام - تراس ) + ( 3نوم منهم واحدة ماستر - 1 حمام اضافي - 2 تراس ) + غرفة معيشية + روؤف ) موقعها مميز جدا بالقرب من المركز الخدمي للقطاع السكني