تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 94م+54حديقه في الB14

413450 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 94م+54حديقه في الB14
كود العقار : 38455
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 94 متر
مساحة الحديقة : 52
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : بـارك -

شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي في الB14مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 94متر +54 حديقه خاصه مقمسه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه) بالطابق الارضي تطل علي بارك وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 8426450
المدفوع : 313450
: --
الباقى : 8113000
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 413450
مدفوعات الوحدة : 313450
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 100000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 413450

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في ال B6 مجموعه 69 بتشطيبات الشركه نموذج ( 30 ) بمساحه كليه 89متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الخامس تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها قريبة جدا من الفودكورت - المناطق المفتوحة وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع كاش بمدينتي 89متر في الb6 تطل علي الشارع الرئيسي
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb7مجموعه73 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 60 بمساحه كليه 89 متر مقسمه الي ( 2 نوم- 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب الفودكورت - منطقة المطاعم
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 89متر في الB7
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 63 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 89متر +50حديقه خاصه مقسمه الي ( 2نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي تطل علي نارو جاردن فيو بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم
 |شقة للبيع بمدينتى 88م مع جاردن 50م بموقع مميز
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB11 مجموعة 113 بنشطيبات هاي لوكس مساحة كلية 96 متر مقسمة الي ( 2نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الأول متكرر بإطلاله علي بارك بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد وبالقرب من all seasons park المجمع الطبي والخدمي الجديد بمدينتي وقريبة جدا من the strip mall. الشقة تحتوي على جيبسن بورد كل الشقه من اول حتي الحمامات نظام صوتي في كل الشقه حتي في الحمامات Panasonic شبكه صرف في السقف التكييفات سبوت ليت 3 الوان ارضيات بورسلين اسباني و hdf اسباني هيدين لايت في كل الاسقف احواض من الرخام الصافي مصنوعه خصيصا تأسيس الكهرباء من السويدي و كل الاسلاك داخل الشقه 8 مم الوميتال 3 طبقات مانع الصوت و عاكس للرؤيه