تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينتي 79م وايد جاردن فيو بB14 ناصية

1840000 جنيه
شقة للبيع بمدينتي 79م وايد جاردن فيو بB14 ناصية
كود العقار : 38486
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 79 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : قبلي شرقي
رقم الدور. : 2
يطل على : جاردن -

شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه نموذج 01 بمساحه كليه 79متر مقسمه الي ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني وباطلالة وايد جاردن فيو بإتجاه شرقي وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 6688680
المدفوع : 1275000
: --
الباقى : 5413680
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1840000
مدفوعات الوحدة : 1275000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 565000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1840000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتقسيط علي 7 سنوات بمدينتي في الb12 مجموعه 122 بتشطيبات خاصه بالكامل نموذج ( 01 ) بمساحه كليه 78 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الخامس تطل علي بارك بإتجااه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد ودقائق الي الكرافت زون بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي 78م  في الb12 بتشطيبات خاصه
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي داخل كمبوند بريفادو مجموعه 92 بتشطيبات الشركه المميزه مدخل (a) بمساحه كليه 84 متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه قبلى بميل غربى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وشارع الشانزليزية
شقه للبيع بمدينتي84متر داخل كمبوند Privado
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسط علي 10 سنوات بإحدث مراحل مدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 77 متر مقسه الي (2نوم - 1حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي بارك وشارع علي شارع بإتجاه غربي وتتميز بإنها بجوار نادي مدينتي الرياضي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد