تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 94م+52حديقه في الB14

768300 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 94م+52حديقه في الB14
كود العقار : 38705
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 94 متر
مساحة المبنى : 52
مساحة الحديقة : 52
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : بـارك -

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 94متر+52حديقه خاصه مقسمه الي ( 2 غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي تطل علي بارك فيو بإتجاه بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 8
اجمالى العقد : 7771330
المدفوع : 668300
: --
الباقى : 7103030
: --
القسط الشهرى : 33415
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 334150
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 768300
مدفوعات الوحدة : 668300
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 100000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 768300

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي بتشطيبات الشركه في الb6مجموعه 62 بمساحه كليه 89م+50حديقه وتكون من ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي جاردن فيو بإتجاه بحري غربي وتتميز بأنها بجوار الفودكورت - المناطق المفتوحة والحركه واولاد رجب الصغير للبيع بمدينتي خالصه الثمن والاقساط
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 89متر +50 حديقه في الB6
شقق للبيع
شقة للبيع بمدينتي بالتقسيط علي 6 سنوات باحدث مراحل مدينتي السكنية بB8بمجموعه 89 بتشطيب شركة مميز بمساحة كلية 98متر مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام -ريسبشن - مطبخ - تراس ) الشقة بالطابق التالت باطلالة الشارع الرئيسي و النادي باتجاه غربي وموقعها مميز وبالقرب الخدمات
شقه للبيع بتسهيلات علي 6سنوات  بمدينتي 98متر في الB8
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسيط علي 12 سنوات بمدينتي في b14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 94 متر مقسمه الي ( 2نوم -1 حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه وتتميز بإنها بجوار الحديقه المركزيه وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 12سنه بمدينتي 94متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيـع بـارقـي مـراحـل مـدينتـي B8 مجموعة 89 نموذج A77 , احـدث وارقـي تـشطيبـات الشركة المميـزه, أرضيـات بورسلين وغـرف HDF فيـو شارع الفــيو مفتوح جدا , غير مجروحا تماما. مسـاحـه الشقة 95م مقسمه الي ( 2 غـرف نوم منهم غرفة ماستر + حمام إضافى + ريسبشن + مطبخ + 2 تراس ) اتجـاه بحرى صــريح, تنـازل ونقـل مـلكـيـه مجــانـي بالـكـامـل. تتميز بأنها قريبة جدا من نـادى مديـنتى الـرياضى و شارع الشانزلزية الترفيهي , و قريبة من منطقة خدمات المرحلة و المسجد , وعلى بعد دقائق من مجمع البنوك و بوابة 2 مدينتى ,