تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 140متر بالB14

771450 جنيه
 شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 140متر بالB14
كود العقار : 38851
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 140 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 2
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141م مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق التاني متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 12673040
المدفوع : 471450
: --
الباقى : 12201590
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 10
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 771450
مدفوعات الوحدة : 471450
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 300000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 771450

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb10 مجموعه 101 بتشطيبات الشركه نموذج 06 بمساحه كليه 136متر +55 حديقه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام -ريسبشن - مطبخ -2تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي وايد جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصثه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع كاش بمدينتي 136متر +55حديقه في الb10
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB10 مجموعه 101 بتشطيبات الشركه نموذج (07) بمساحه كليه 149 متر مقمسه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام إضافي - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي نارو جاردن فيو وبارك بإتجاه شرقي غربي وتتميز بإنها تبعد خطواات من all seasons park المجمع الطبي والخدمي بمدينتي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع كاش بمدينتي149متر  في الb10
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي6 سنوات بمدينتي في الb15 احداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 137متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع علوي بإطلالها علي شارع و جاردن فيو بإتجاه بحري غربي تتميز بإنها تبعد خطوات من مطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
 شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي 137متر في الb15
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينتي B10 احدث وافضل مراحل مدينتي حيث قرب المرحلة من كافة الخدمات مجموعة 101 نموذج 06 بمساحة كلية 136 متر + 50 متر حديقة خاصة مقسمة إلي ( 3 نوم من بينهم اكبر غرف مدينتي الماستر - 2 حمام - ريسبشن قطعتين - كوفي كورنر - مطبخ ) بإطلالة جاردن متوسط باتجاه شرقي ميل بحري والحديقة اتجاه بحري شرقي و تتميز بأنها امام مدينتي سباين وتطل علي حديقة . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات