تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنين بمدينتي 95 متر في B8

1582280 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنين بمدينتي 95 متر في B8
كود العقار : 39022
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 95 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 3
يطل على : شارع جانبى - بـارك -

شقه للبيع بمدينتي في ال b8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 95 متر مقسمه الي ( 2نوم منهم غرفة ماستر - 2حمام - ريسبشين - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي شارع رئيسي بجوار النادي مباشرة بإتجاه غربي تبعد خطوات من النادي الرياضي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 8974000
المدفوع : 1082280
: --
الباقى : 7891720
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1582280
مدفوعات الوحدة : 1082280
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 500000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1582280

اعلانات مشابهة

شقة للبيـع بـارقـي مـراحـل مـدينتـي B8 مجموعة 89 نموذج A77 , احـدث وارقـي تـشطيبـات الشركة المميـزه, أرضيـات بورسلين وغـرف HDF فيـو شارع الفــيو مفتوح جدا , غير مجروحا تماما. مسـاحـه الشقة 95م مقسمه الي ( 2 غـرف نوم منهم غرفة ماستر + حمام إضافى + ريسبشن + مطبخ + 2 تراس ) اتجـاه بحرى صــريح, تنـازل ونقـل مـلكـيـه مجــانـي بالـكـامـل. تتميز بأنها قريبة جدا من نـادى مديـنتى الـرياضى و شارع الشانزلزية الترفيهي , و قريبة من منطقة خدمات المرحلة و المسجد , وعلى بعد دقائق من مجمع البنوك و بوابة 2 مدينتى ,
بمدينتى شقة للبيع بأقل مقدم و أطول فترة سداد بفيو مفتوح فىb8
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB7 مجموعه 74 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج ( 70 ) بمساحه كليه 96 متر مقسمه الي ( 2 نوم - حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي بارك
شقه  للبيع بمدينتي96متر في الb7 بالمبطخ والاجهزه
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في ال B6 مجموعه 69 بتشطيبات الشركه نموذج ( 30 ) بمساحه كليه 89متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الخامس تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها قريبة جدا من الفودكورت - المناطق المفتوحة وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع كاش بمدينتي 89متر في الb6 تطل علي الشارع الرئيسي
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 6 سنوات بمدينتي داخل كمبوند بريفادو مجموعه 92 بتشطيبات الشركه المميزه مدخل a بمساحه كليه 105 متر مقسمه الي ( 2 نوم -2 حمام- ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي الشارع الرئيسي جاردن فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد