تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي بتقسيط علي سبع سنوات في مرحله b15 بمجموعه

3200000 جنيه
شقه للبيع بمدينتي بتقسيط علي سبع سنوات في مرحله b15 بمجموعه
كود العقار : 39096
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B15 -
النموذج : C
نوع العقار : شقق
المساحة : 100 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 1
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

شقه للبيع بمدينتي بتقسيط علي سبع سنوات في مرحله b15 بمجموعه 15 بتشطبات شركه بمساحه كليه 100 متر مقسمه الى (2نوم +2حمام+مطبخ +ريسبشن +تراس )بالطابق الاول ونتطل علي جاردن باتجاه بحري صريح وتتميز بانها قربه من السنترال بارك

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 8/2024
سنوات السداد : 0
اجمالى العقد : 8811474
المدفوع : 2600000
: --
الباقى : 6211474
: --
القسط الشهرى : 21680
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 562000
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3200000
مدفوعات الوحدة : 2600000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 600000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3200000

اعلانات مشابهة

للبيع بمدينتي بمرحلة B2 القريبة لمجمع بنوك مدينتي والمدارس والنادي شقة 107 م نموذج 100 مقسـمة الي ريسبشن قطعتين حمام مطبخ غرفتين الشقة تشطيبات فندقية بالكامل موقع مميز دور متكرر باطلالة مفتوحة علي شارع الفاصل بين B1 & B2 وتطل علي جاردن المجموعة المقابلة البيع يشمل المطبخ بدون اجهزة والثوابت بالعين الشقة تخصيص خالصة الثمن وبها تنازل بجهاز القاهرة الجديدة
بمدينتي B2 للبيع شقة 107م تشطيبات فندقية بالمطبخ
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 94متر+52حديقه خاصه مقسمه الي ( 2 غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي تطل علي بارك فيو بإتجاه بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 94م+52حديقه في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط بتسهيلات على 10 سنوات في Madinaty داخل المرحلة B14 – مجموعة 142، بنموذج 14، بموقع مميز جدًا وإطلالة مباشرة على بارك والشارع الرئيسي، تتميز باتجاه غربي، وبالقرب من منطقة خدمات المرحلة والمسجد، بمساحة إجمالية 107 م² تقع في الدور الثاني متكرر، ومقسمة إلى (3 غرف نوم و2 حمام وريسبشن ومطبخ و2 تراس)، بتشطيب شركة كامل عالي الجودة، داخل مجتمع سكني متكامل الخدمات يوفر الهدوء والخصوصية والمساحات الخضراء.