تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 11متر في الB14

1790000 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 11متر في الB14
كود العقار : 39270
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 115 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 4
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي في ال B14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3 غرف- 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي وايد جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 9169720
المدفوع : 1640000
: --
الباقى : 7529720
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1790000
مدفوعات الوحدة : 1640000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 150000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1790000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بإحداث مراحل بمدينتي في الB14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 115 متر مقسمه الي ( 3غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي جاردن بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهلات علي 11 سنوات بمدينتي في ال B14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 109متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي بارك بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 109متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 115م مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات