تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي 70م +45 جاردن فيb14

1150000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي 70م +45 جاردن فيb14
كود العقار : 39362
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 70 متر
مساحة الحديقة : 45
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : جاردن -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143بتشطيبات الشركه بمساحه كليه70 متر +45 حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام- ريسبشن -مطبخ - جاردن ) بالطابق الارضي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 7390370
المدفوع : 800000
: --
الباقى : 6590370
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 10
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 1150000
مدفوعات الوحدة : 800000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 350000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1150000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بإحداث مراحل مدينتي في الb8 مجموعه 87 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 78متر مقسمه اللي ( 2نوم - حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الخامس تطل علي بارك بإتجاه غربي وتتميز بإنها بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد ناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقق للبيع
استوديو للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الb8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه67متر مقسمه الي ( 1نوم - 1 حمام -ريسبشن -مطبخ-2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من النادي الرياضي بمدينتي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
استوديو للبيع بتسهيلات علي 10سنوات  بمدينتي 67متر في الB8
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسيط علي 7 سنوات بمدينتي في الb12 مجموعه 122 بتشطيبات خاصه بالكامل نموذج ( 01 ) بمساحه كليه 78 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الخامس تطل علي بارك بإتجااه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد ودقائق الي الكرافت زون بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات