تحديد معاينة

شقه للبيع علي 7سنوات بمدينتي 122متر ارضي بجاردن 55 في الB12

3993584 جنيه
شقه للبيع علي 7سنوات بمدينتي 122متر ارضي بجاردن 55  في الB12
كود العقار : 39413
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B12 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 112 متر
مساحة الحديقة : 55
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلي شرقي
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : وايد جـــاردن - Green bridge -

شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي في الB12 مجموعه 122 بتشطيبات الشركه نموذج 07 بمساحه كليه 122متر مقسمه الي( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي + جنينه 55 متر تطل علي فيو دابل فيس وايد جاردن ومجري السيل وتتميز بإنهاتبعد خطوات من allseason parkوخطوات الي منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 1/2024
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 7615001
المدفوع : 1993584
: --
الباقى : 5621417
: --
القسط الشهرى : 18995
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 342255
المدفوع : 0
الباقى : 342255
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3993584
مدفوعات الوحدة : 1993584
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 2000000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3993584

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث المراحل في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3 نوم- 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه 55متر تطل علي بارك بإتجاه قبلي غربي وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 107متر في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث المراحل في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 108متر+55 حديقه مقسمه الي ( 3 نوم- 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه باطلاله مميزه على وايد جاردن وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 108م 55حديقه في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 11سنوات في الB14 احداث مراحل مدينتي مجموعه 109 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 109م مقمسه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ-2 تراس ) بالطابق الاول تطل علي بارك والشارع الرئيسي بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
 شقه للبيع بتسهيلات علي 11سنوات بمدينتي 109متر في الB14
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 115م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تـطـل علي جاردن وشارع رئيسي وتتميز بإنها امام منـطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد ـجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات