تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينتي 266م بB1 فيو جاردن ونادي

14000000 جنيه
شقة للبيع بمدينتي  266م بB1 فيو جاردن ونادي
كود العقار : 39434
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B1 -
النموذج : 600
نوع العقار : شقق
المساحة : 266 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلي شرقي
رقم الدور. : 3
يطل على : النادي - بـارك - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb1 مجموعه 15 بتشطيبات الشركه نموذج ( 600 ) بمساحه كليه266متر مقسمه الي ( 3 نوم منهم واحده ماستر -3 حمام -ريسبشن 3قطع - غرفه مربية بالحمام - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكر تطل نادي و جاردن وبارك بإتجاه شرقي قبلي ب وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من اربيسك مول وكارفور

البيانات المالية

السعر المطلوب : 14000000
سعر المتر : 52632

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بالمرحله الاولي نموذج 600 مساحة 266م دور خامس- اتجاه بحري - وايدجاردن فيو -امام النادي مباشرة
بمدينتي شقة للبيع مساحة 266م بالمرحله الاولي - اتجاه بحري -
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينتي فيb3 مجموعة 31 تشطيب خاص نموذج 600 بمساحة كلية 265 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر -4 حمام - غرفة مربية - مطبخ - ريسبشن 3 قطع - تراس ) بالطابق الخامس بإتجاه بحري شرقي مميز و إطلالة مميز علي نادي مدينتي الرياضي مباشرة و يإطلالة شارع رئيسي و تتميز بأنها تبعد خطوات إلي منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد .
شقة للبيع بمدينتي في B3 بإطلالة مميزة علي نادي مدينتي 265 م
شقق للبيع
للبيع بمدينتي شقة نموذج 600 مسـاحة اجماليـة 260 متر ريسبشن يسع 4 قطع 3 نوم 3 حمام غرفة ناني بحمام 4 تراس موقع مميز جدا اطلالة جاردن فيـو قريبة لنادي مدينتي ومجمع البنوك والمدارس وعلي بعد خطوات من اوبن اير مول الشقة دور سادس اتجاه بحري غربي الشـقة تشطيبات خاص ارضيات وحوائط وحمامات واسقف وأبواب وكهرباء وسباكه وشبابيك pvc ، وتجاليد خشب وورق حائط للغرف واحواض رخام وشاور كمان ودريسنج ثابت خشب ارو البيع يشمل دريسينج + مطبخ
شقة 260م للبيع بمدينتي وايد جاردن قريبة للخدمات B2 تشطيب خاص
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb10 مجموعه 101 بتشطيبات خاصه شقتين مفتوحين علي بعض بمساحه كليه 265 متر مقسمه الي ( 6 غرف نوم منهم واحده ماستر بحمام وغرفه ناني - 4 حمام - 2 ريسبشن - مطبخ -3 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد والمركز الطبي في الB10 ,بالقرب منall seasons park المجمع الطبي والخدمي بمدينتي