تحديد معاينة

شقة للببيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على7 سنين و إستلام فو

4375055 جنيه
شقة للببيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على7 سنين و إستلام فو شقة للببيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على7 سنين و إستلام فو
كود العقار : 39441
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج : D
نوع العقار : شقق
المساحة : 131 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 1

شقة للببيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على7 سنين و إستلام فورى بأفضل كومبوند privado , , مجموعة 92 مدخل B بمساحة كلية 131م , مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفه ماستر بحمام خاص - 2 حمام اضافيين - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول بإطلالة مميزة و جـاردن. , تتمــيز بأنها قريبة جدا من منطقه خـدمات الـمرحلة و المسـجد ,

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 3/2024
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 13241210
المدفوع : 4275055
: --
الباقى : 8966155
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 4375055
مدفوعات الوحدة : 4275055
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 100000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 4375055

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في بريفادو مجموعه 92 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه137 -مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول باطلالة مميزه بالقرب من الخدمات الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات
شقه للبيع بمدينتي بريفادو مساحه 137م مجموعه92
شقق للبيع
بمدينتي شقة للبيع بتسهيلات علي 12 سنوات في الb8 احداث مراحل المدينه وباقل نسبه تهدير مجموعه 88 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 125 متر مقسمه الي ( 3نوم منهم غرفة ماستر - 3حمام - ريسبشن 2 قطع - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الثاني علوي تطل علي الشارع الرئيسي وتري جاردن بإتجاه قبلي وتتميزه بإنها تبعد خطوات من النادي الرياضي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع بمدينتي بB8 بجوار نادي مباشرة 125 م بمقدم وتسهيلات
شقق للبيع
مدينتي باطلالة النادي مباشرة شقة للبيع بالتقسيط لمدة 10 سنة باحدث مراحل مدينتي السكنية بB8بمجموعه 89 بتشطيب شركة مميز بمساحة كلية 127م مقسمه الي ( 3نوم - 3حمام - دريسنج روم -ريسبشن - مطبخ - تراس ) الشقة بالطابق الاول متكرر باطلالة علي النادي وشارع رئيسي فيو باتجاه غربي وموقعها مميز وبالقرب من شارع الشانزليزية
للبيع بأرقى مراحل مدينتى شقه مساحة 127 م ال B8 قسط 10 سنه
شقق للبيع
شقة للبيع بمدينتي في الـ B14 مجموعة 142، بمساحة كلية 135 متر بالإضافة إلى حديقة خاصة 65 متر. تتكون من 3 غرف نوم (منها غرفة ماستر)، 2 حمام، ريسبشن، مطبخ، وحديقة واسعة تطل على البارك و نارو جاردن والحديقة الداخلية باتجاه شرقي مميز, الوحدة بتشطيبات الشركة وبنظام تقسيط مريح على 10 سنوات، وتتميز بموقع استراتيجي قريب من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد.