تحديد معاينة

شقة للببيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على 7 سنين و بأفضل كو

3691155 جنيه
شقة للببيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على 7 سنين و  بأفضل كو شقة للببيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على 7 سنين و  بأفضل كو
كود العقار : 39442
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج : C
نوع العقار : شقق
المساحة : 108 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 5
يطل على : جاردن -

شقة للببيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على 7 سنين و بأفضل كومبوند privado , , مجموعة (92) مدخل (B) نموذج (C) بمساحة كلية 108م , مقسمة إلى (2غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الخامس بإطلالة مميزة و جـاردن. , تتمــيز بأنها قريبة جدا من منطقه خـدمات الـمرحلة و المسـجد ,

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 3/2024
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 11214810
المدفوع : 3591155
: --
الباقى : 7623655
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3691155
مدفوعات الوحدة : 3591155
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 100000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3691155

اعلانات مشابهة

شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 115م2 باتجاه بحري صـريـح علي وايدجاردن فيـو مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تـطـل علي وايدجاردن وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
بمدينتي شقة للبيع داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO بمساحة كلية 100 م²، تقع في الطابق الثاني، نموذج D، باتجاه شرقي، وتتمتع بإطلالة مميزة على وايد جاردن. تتكون الشقة من 2 غرفة نوم و 2 حمام، مع تشطيب شركة مميز وجاهزة للسكن. تتميز الوحدة بموقعها أمام منطقة خدمات وقريبة من بوابة 4 مدينتي ومنطقة خدمات مستقبلية، مما يوفر سهولة الحركة وتكامل الخدمات. الوحدة متاحة للبيع بنظام التقسيط. جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له، ولطلب الصور أو تحديد موعد للمعاينة يُرجى التواصل مع أحد أعضاء فريق المبيعات.
بمدينتى شقة 100 م2 شرقى للبيع تقسيط تطل على وايد جـــاردن
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO بمدينتي بمساحة إجمالية 101 م²، تقع في الطابق الأرضي بحديقة 50 متر ، وتتميز باتجاه بحري يوفر إضاءة طبيعية وتهوية ممتازة طوال اليوم، مع إطلالة هادئة ومميزة على جاردن. تتكون الشقة من (2 غرفة نوم و2 حمام بالإضافة إلى ريسبشن ومطبخ وتراس)، بتقسيم عملي ومريح مناسب للسكن العائلي، مع تشطيب شركة مميز وجاهزة للسكن. تتميز الوحدة بموقع حيوي داخل بريفادو بالقرب من الخدمات وبوابات مدينتي مما يسهل الحركة ويوفر جميع الاحتياجات اليومية على مقربة منك. الشقة متاحة بنظام التقسيط، وجميع الصور المعروضة للتوضيح وقريبة من الواقع، ولطلب الصور أو حجز موعد للمعاينة يرجى التواصل مع فريق المبيعات.