تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 130م+35حديقه في الb11تطل علي جاردن

7500000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 130م+35حديقه في الb11تطل علي جاردن
كود العقار : 39508
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B11 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 130 متر
مساحة الحديقة : 50
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb11 مجموعه 114 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 130متر -35حديقه مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -حديقه ) بالطابق الارضي تطل علي جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من الكرافت زون وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 7500000
سعر المتر : 57692

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 140 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي جاردن فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 140متر في الB14
شقق للبيع
فرصه للبيع بمدينتي شقه بمساحه كليه 126م بارقي مراحل مدينتي B8 مجموعه 89 مقسمه الي ( 3 غرف نوم غرفه ماستر بدرسينج + 3 حمام + ريسبشن + مطبخ + تراس ) بالطابق الاول متكرر باتجاه بحري فيو شارع رئيسي وتتميز انها علي بعد خطواتخدمات المرحله والمسجد وخطوات لنادي مدينتي الرياضي وخطوات لشارع الشانزلزيه الترفيهي والميجا مول
 باقل مقدم امتلك شقه 127م بال b8 فيو شارع رئيسي
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 140م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم غرفه مـاستـر - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكـرر تـطـل علي فيو مفتوح بإتجـاه قبلي وتتميز بإنها تبعـد خطـوات من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد الوحده استـلام خلال سنـتيـن ونصـف
شقق للبيع
شقة للبيع كاش في مدينتي داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO مجموعة 92 بمساحة إجمالية 133 م² (نموذج B)، تقع في الطابق الخامس وتتميز بإطلالة مميزة على وايد جاردن مع فيو مفتوح، مما يوفر إضاءة طبيعية وهدوء عالي. تتكون الشقة من 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر و2 حمام بالإضافة إلى ريسبشن ومطبخ وتراس، بتقسيم عملي ومريح مناسب للسكن العائلي، مع تشطيب شركة مميز. تتميز الوحدة بموقع حيوي بالقرب من منطقة خدمات المرحلة والمسجد، مما يسهل الوصول إلى جميع الاحتياجات اليومية. الشقة متاحة للبيع كاش، وجميع الصور المعروضة للتوضيح وقريبة من الواقع وليست مطابقة تمامًا، ولطلب الصور أو حجز موعد للمعاينة يرجى التواصل مع فريق المبيعات.