تحديد معاينة

استوديو للبيع بمدينتي بتسهيلات 65م داخل كمبوند بريفادو

354900 جنيه
استوديو للبيع بمدينتي بتسهيلات 65م داخل كمبوند بريفادو
كود العقار : 39538
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 65 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 1
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : 1
يطل على : الاجون - منطقة البحيرات -

استوديو للبيع بمدينتي داخل كمبوند بريفادو بتسهيلات علي 12 سنه مجموعه 132 بتشطيبات الشركه المميزه مدخل (B ) بمساحه كليه 65 متر مقسمه الي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الاول متكرر بإطلاله مميزه علي اللاجون فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاص بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2025
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 8082350
المدفوع : 204900
: --
الباقى : 7877450
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 354900
مدفوعات الوحدة : 204900
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 150000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 354900

اعلانات مشابهة

استوديو للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 144 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 67متر +35حديقه مقسمه الي (1 غرف - 1حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي الشارع الرئيسي وبارك فيووتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
استوديو للبيع بمدينتي  بتسهيلات علي10 سنوات67متر في الB14
شقق للبيع
استديو للبيع بمدينتي في كمبوند privado مجموعة 132 مدخل a تشطيب الترا سوبر لوكس بمساحة كلية 65متر مقسمة إلي ( 1 نوم - حمام - - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإتجاه بحري بإطلالة مميزة علي شارع وتري الميدان و تتميز بأنها تبعد دقائق إلي منطقة خدمات بالقرب من بوابة 4 مدينتي ومنطقة خدمات مستقبلية
استديو للبيع بمدينتي في كمبوند privado مجموعة 132 م
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb12مجموعه124 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 74متر مقسمه ال( 2 نوم - 1 حمام -ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي بارك فيو و فيو مفتوح على امتداد السنترال بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون السوق التجاري بمدينتي
 شقه للبيع تقسيط بمدينتي 73متر في الB12
شقق للبيع
بمدينتي شقة للبيع بالتقسيط بمشروع بريفادو مجموعه 131بمساحة كلية 63م تقسيمتها كالتالي ( ريسبشن 2قطع - مطبخ - حمام - غرفة نوم - تراس ) الشقة بالطابق الثالث علوي باتجاه بحري وباطلالة علي بحيرات بمقدم والباقي تسهيلات في السداد حتي 2034 السعر شامل نادي بريفادو والتشطيب بالكامل بموقع متميز بالقرب من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة .