تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينتي 115م جاردن فيو ب B14

2060000 جنيه
كود العقار : 39607
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 115 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 5
يطل على : جاردن -

شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي في ال B14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115 متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه قبلى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 7429010
المدفوع : 1260000
: --
الباقى : 6169010
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2060000
مدفوعات الوحدة : 1260000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 800000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2060000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 109متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل تتميز بإنها تبعدخطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 109متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بإحداث مراحل مدينتي في الb14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 109 متر مقمسه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي نارو جـــاردن وبارك بإتجاه غربي وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 109متر في الB14
شقق للبيع
شقه طرفيه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 106متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات