تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 107متر في الb8تطل علي جاردن فيو

3000000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 107متر في الb8تطل  علي جاردن فيو
كود العقار : 39725
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 107 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 1
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb8 مجموعه 81 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام- ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول تطل علي جاردن فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 3000000
سعر المتر : 28037
السعر شامل النادى : لا
باقي 2500000علي 6 سنوات قسط شهري 12 الف وسنوي300الف

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الb10 مجموعه 102 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 106م + 70متر حديقه خاصه مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي جاردن فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها خطوات لمنطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه  للبيع الكاش ارضي بجاردن في الB10 فيو جاردن106+70م جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb8 مجموعه 81 بتشطيبات هاي لوكس بمساحه كليه 100 متر مقسمه الي (2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه بإطلاله مميزه علي جاردن فيو وشارع بإتجاه بحري وتتميز بإنهاتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من مجمع البنوك
شقه للبيع  بمدينتي100متر  في الb8 تطل علي جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي في ال B14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115 متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر بإطلاله مميزه علي وايد جاردن فيو بإتجاه قبلى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخمات الخاصه بالمرحله والمسجد
 شقة للبيع بمدينتي 115م جاردن فيو ب B14
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي مجموعه 143 في الb14 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كلية 115متر تقسيمتها ( 3نوم - 2حمام اضافي - ريسبشن 3 قطع - - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الثاني متكرر بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات