تحديد معاينة

استويو للبيع بمدينه نور بتسهيلات علي 12سنه 67متر في الB2

915000 جنيه
استويو للبيع بمدينه نور بتسهيلات علي 12سنه 67متر في الB2
كود العقار : 39765
شقق للبيع تقسيط
المدينة : نور
المرحلة : B2 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 67 متر
التشطيب : تشطيب متكامل - سمـارت هوم
الغرف : 1
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 2
يطل على : شارع رئيسى -

للبيع بمدينة نور بتسهيلات علي 12 سنه في b2 بمجموعه 21 تشطيب متكامل - سمـارت هوم بمساحه كليه 67 متر تقسيمتها ( 1نوم - حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق االثاني متكرر باتجاهقبلي خطزات من السنترال بارك وباطلالة علي الشارع الرئيسي للتوضيح مدينة نور طلعت مصطفى هي أول مدينة ذكية متكاملة ستقام على أرض مصر، حيث تقام وفق أحدث المعايير الخاصة بالاستدامة وبالتوافق مع الاشتراطات البيئية العالمية، وذلك من خلال بنية تحتية متطورة، فهي تضم مجموعة كبيرة من الخدمات المتكاملة والتطبيقات الحديثة التي يتم استخدامها لأول مرة في مصر

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 4414070
المدفوع : 750000
: --
الباقى : 3664070
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 915000
مدفوعات الوحدة : 750000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 165000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 915000

اعلانات مشابهة

للبيع بمدينة نـور لمجموعة طلعت مصطفي شقة 67 متر (استديو) نموذج E مقسمة الي 1 نوم 1 حمام ريسبشن مطبخ دور خلمس علوي فيو وايد جاردن اتجاه بحري صريح بأقل مقدم ممكن واقساط شهرية مريحة يسلم تشطيب متكامل - سمارت هوم وكذلك المدينة بالكامل سمارت هوم - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات
بأقل مقدم بنور طلعت مصطفي 67 متر تشطيب كامل 12 سنة اقساط
شقق للبيع
بنور شقة بمساحة كلية67 م2 بالطابق 4 - B2 نموذج E فيو مميز عبارة عن (غرفه نوم+حمام+ريسيبشن+مطبخ) للبيع تقسيط علي 13 سنه
شقق للبيع

بنور شقة 67 م2 للبيع تقسيط

1300000 جنيه

نور
67 م
إستوديو للبيع بمدينة نور بتسهيلات على 14 سنة , بتشطيب الشركة المميز فى b1 مجموعة 14 نموذج E بمساحة كلية 67م مقسمة إلى ( غرفة نوم - حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الثالث متكرر بإطلالة على شارع , تتميز بأنها قريبة من خدمات المرحلة و المسجد.
إستوديو للبيع بمدينة نور 67م دور ثالث متكرر فى b1
شقق للبيع
للبيع بمدينة نور لمجموعة طلعت مصطفي smart home ستديو 63م بحديقة خاصة 33م موقع مميز اتجاه بحري اطلالة جاردن + بارك جاهز للتسليم والمعاينة الفعلية بجانب خدمات المشروع وعلي بعد دقائق من نادي نور نموذج E مقسم الي غرفة بحمام وريسبشن ومطبخ وتراس وحديقة خاصة 33 م والحديقة تفتح علي جاردن اضافية ثم بارك وشارع والخدمات حجز افتتاح بخصم اللونش وتقسيط 15 سنة