تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي وايد جاردن بمدينتي 116متر في الB14

1236500 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي وايد جاردن بمدينتي 116متر في الB14
كود العقار : 39783
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 116 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 5
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 9531650
المدفوع : 886500
: --
الباقى : 8645150
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 354600
عدد الاقساط المتبقية : 10
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 1236500
مدفوعات الوحدة : 886500
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 350000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1236500

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10 سنوات في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه نموذج 14 بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) الطابق الثااث تطل علي بارك بجوار مجري السيل بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10 سنوات في الB14 مجموعه 142
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (T14 ) بمساحه كليه 115م مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق التاني باطلاله مميزه وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقة للبيع في مدينتي B14 بمساحة 115م بتسهيلات في السداد
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 106متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الثالث متكرر بإطلاله علي بارك بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بالتقسيط علي10 سنين بمدينتي106متر في ال b14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 109متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل تتميز بإنها تبعدخطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات