تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 142متر في الB14

1580625 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي  142متر في الB14
كود العقار : 39784
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 140 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 4
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنه بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 142متر مقسمه الي (3 نوم منهم غرفة ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الرابع علوي بإطلاله مميزه علي وايد جاردن وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 11619810
المدفوع : 1080625
: --
الباقى : 10539185
: --
القسط الشهرى : 43225
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 432250
عدد الاقساط المتبقية : 10
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 1580625
مدفوعات الوحدة : 1080625
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 500000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1580625

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على 10 سنين وبأقل مقدم , فى أحدث و أفضل مراحل مدينتى b14 مجموعة 143 بتشطيب الشركة الممــيز. بمساحة كلية 142م مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) . بالطابق الـتاني متـكرر, بإتجاه قبلي , تـطل علي جاردن تتمــيز بأنها قريبة جدا من منطقة خدمات الـمرحلة و المسجد , ودقائق من بوابــة 4 مدينتى.
شقة للبيع بمدينتي بتسهيلات مساحه142م بB14 دور2 بجوار الخدمات
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 135 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - ) بالطابق الارضي تطل علي جاردن فيو ومجري السيل مباشره بإتجاه غربي وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي135م في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج 06 بمساحه كليه 141متر مقسمه الي (3 غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام خاص - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل عليجاردن فيو ومجري السيل وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 141متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينتي B10 احدث وافضل مراحل مدينتي حيث قرب المرحلة من كافة الخدمات مجموعة 101 نموذج 06 بمساحة كلية 136 متر + 50 متر حديقة خاصة مقسمة إلي ( 3 نوم من بينهم اكبر غرف مدينتي الماستر - 2 حمام - ريسبشن قطعتين - كوفي كورنر - مطبخ ) بإطلالة جاردن متوسط باتجاه بحري و تتميز بأنها امام مدينتي سباين وتطل علي حديقة . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات