تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي في الB10 مجموعه 104 بالتقسيط علي 7 سنوات

5350000 جنيه
شقه للبيع بمدينتي في الB10 مجموعه 104 بالتقسيط علي 7 سنوات
كود العقار : 39799
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 165 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري شرقي
رقم الدور. : 3
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه للبيع الكاش بمدينتي في الB10 مجموعه 104 بتشطيبات الشركه نموذج ( 07 ) بمساحه كليه 165متر باقل نسبه تهدير مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر ودريسنج روم -3 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) الطابق الثاني متكرر تطل علي جاردن فيو وبارك وشارع بإتجاه بحري شرقي و قبلي غربي وتتميز بإنها بجوار مول all seasons park وخطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2023
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 7765925
المدفوع : 2600000
: --
الباقى : 5165925
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 5350000
مدفوعات الوحدة : 2600000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 2750000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 5350000
الشقة تخصيص .. والاجمالي غير شامل النادي او الوديعة

اعلانات مشابهة

للبيع بمدينتي بتشطيبات الشركه في الb1 مجموعه 16 نموذج 300 بالطابق السادس بمساحه كليه 175متر بأطلالها المميز علي جاردن فيو بإتجاه بحري شرقي وتتكون من(3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ - تراس ) وتتميز بأنها تبعد خطوات من النادي الرياضي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد للبيع بمدينتي خالصه الثمن والاقساط
شقه للبيع بمدينتي 175 متر في ال b1تطل  علي جاردن فيو
شقق للبيع
شقة للبيع بتسهيلات على 10 سنين فى أحدث وأفضل مراحل مدينتى b14 مجموعة 142 بتشطيب الشـركة, بمسـاحة كـلية 167م مقسمة إلــى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - 2 حمام إضافى - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 3 تراس ) بالـطابق الأول عـلوى بإتـجاه شـرقى غـربى ميــل بــحرى , بإطلالة ممــيزة على وايـد جــاردن فــيو - مـجرى الـسيل - الـخدمات , تتـميز بأطلالة مـباشرة على الـخدمات مبـاشر
على وايد جاردن و مجرى السيل فيو فى b14 شقة للبيع بتسهيلات
شقق للبيع
شقة للبيع فى مدينتى بأفضل مراحل مدينتى منطقة B14 باطلالة غير مجروحة نهائيا دبل فيس فيو مجري السيل مباشرة ووايد جاردن الشقة فى مجموعة 142 حجز سنة 2023 تقسيمتها ( 3نوم منهم غرفه ماستر - 2حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 تراس ) الشقة بالطابق الخامس ويوجد اساتسير بالعمارة موقعها مميز جدا الشقة قريبة من منطقة الخدمات و بوابة 4 مدينتى