تحديد معاينة

استوديو للبيع بتسهيلات علي 7سنوات ببريفادو مجموعه132مساحه65م

3242000 جنيه
كود العقار : 39801
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج : D
نوع العقار : شقق
المساحة : 65 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 1
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 2

استوديو للبيع بكمباوند بريفادو بتسهيلات علي 7 سنوات مجموعه 132 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (D)مدخل (B) بمساحه كليه 65متر مقسمة الي( 1 نوم -1 حمام -ريسبشن -مطبخ -تراس ) بالطابق التاني تطل علي الشارع الرئيسي وتتميز بإنها بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 0
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 3766630
المدفوع : 1892000
: --
الباقى : 1874630
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3242000
مدفوعات الوحدة : 1892000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 1350000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3242000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بإحداث مراحل مدينتي في الb8 مجموعه 87 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 65متر مقسمه اللي ( 1نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الثالث تطل علي بارك ونارو جاردن بإتجاه قبلي وتتميز بإنها بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد ناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 12سنه بمدينتي65 متر في الB8
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb12مجموعه124 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 74متر مقسمه ال( 2 نوم - 1 حمام -ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي بارك فيو و فيو مفتوح على امتداد السنترال بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون السوق التجاري بمدينتي
 شقه للبيع تقسيط بمدينتي 73متر في الB12
شقق للبيع
شقه للبيع ب بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث المراحل b14 مجموعة 144 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 67 متر +35حديقه خاصه مقسمه الي ( 2غرف -1 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي الشارع الرئيسي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد و امام منطقه الجامعه المستقبلية جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات