تحديد معاينة

استوديو للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 67م+35حديقه في الB14

1158350 جنيه
كود العقار : 39914
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 67 متر
مساحة الحديقة : 35
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 1
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : بـارك -

استوديو للبيع بتسهيلات علي 10سنه بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 67متر +35 حديقه مقسمه الي (1 نوم - 1 حمام- ريسبشن- مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه بإتجاه غربي تطل علي بارك فيو تتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 5772360
المدفوع : 558350
: --
الباقى : 5214010
: --
القسط الشهرى : 21750
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 214750
عدد الاقساط المتبقية : 10
تاريخ استحقاقة : 9
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 1158350
مدفوعات الوحدة : 558350
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 600000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1158350

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 75متر مقسمه الي ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي شارع بإتجاه غربي وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات 75متر في الb14
شقق للبيع
استوديو للبيع بمدينتي داخل كمبوند بريفادو بتسهيلات علي 7 سنوات مجموعه 92 بتشطيبات الشركه المميزه مدخل (B ) بمساحه كليه 65 متر مقسمه الي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاص بالمرحله والمسجد
استوديو للبيع بمدينتي بتسهيلات 65م داخل كمبوند بريفادو
شقق للبيع
شقة للبيع بمديننتي نموذج T14 استديو بمساحة اجمالية 67 مـتر كمسطح وحدة داخلي مضاف الية حديقة خاصة حق ملكية 35 مـتر مقسمة الوحدة الي غرفة وحمام وريسبشن قطعتين ومطبخ وتراس وحديقة الشقة اتجاه بحري غربي بإطلالة مباشرة علي شارع الفاصل بين المجموعات وكذلك الخدمات وبالتقسيط لمدة 11 عام
استديو بجاردن للبيع ب B14 بالتقسيط بحري يطل علي الخدمات
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط في مدينتي داخل مشروع Privado، بموقع مميز داخل الكمبوند وقريبة من الخدمات، وتتمتع بإطلالة مباشرة على اللاندسكيب والبحيرات. تقع الوحدة بالدور الأرضي بحديقة خاصة، بمساحة داخلية 70 م² بالإضافة إلى حديقة 35 م²، ومقسمة إلى (غرفة نوم و حمام وريسبشن ومطبخ وتراس). الشقة بتشطيبات فندقية مميزة وجاهزة للاستلام الفوري، وتشمل الجراج والتكييفات والعدادات، مع إمكانية استلامها بالمطبخ أو بدون حسب رغبة. متاحة بنظام تقسيط مريح يصل حتى 9 سنوات، مما يجعلها فرصة مناسبة للسكن أو الاستثمار داخل واحدة من أفضل مراحل مدينتي.