تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينتي ب B8 بجوار نادي مدينتي مباشرة 77م

1125000 جنيه
شقة للبيع بمدينتي ب B8 بجوار نادي مدينتي مباشرة 77م
كود العقار : 39927
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 77 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 4
يطل على : شارع رئيسى - بـارك -

شقه للبيع بتقسط علي 10 سنوات بإحدث مراحل مدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 77 متر مقسه الي (2نوم - 1حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي بارك وشارع علي شارع بإتجاه غربي وتتميز بإنها بجوار نادي مدينتي الرياضي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 7346570
المدفوع : 675000
: --
الباقى : 6671570
: --
القسط الشهرى : 27500
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 270000
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1125000
مدفوعات الوحدة : 675000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 450000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1125000

اعلانات مشابهة

شقة للبيع في بريفادو مجموعة 132 بتشطيبات الشركة الدور الاول المتكرر بمساحة كلية 83 متر مقسمة الى ( 2 نوم - 1 حمام ) شرقي وتتميز بانها تبعد خطوات عن خدمات المنطقة
شقة للبيع في مدينتي بريفادو بمساحة 83 متر
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 70متر مقسمه الي ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه 45م تطل علي شارع رئيسي بإتجاه قبلي وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات 70متر في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي شامل المطبخ في الb6 مجموعه 67 تشطيبات سوبر لوكس بمساحه 81متر +50حديقه مقسمه الي (2 نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ- حديقه )بالطابق الارضي نطل علي جاردن بإتجاه غربي وتتميزبإنها تبعد خطوات من الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الاستريب مول
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 81م+50حديقه  في الB6
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB8 مجموعه 88 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 84 متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك والشارع الرئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي بمدينتي