تحديد معاينة

شقه ارضى بحديقه للبيع كاش بمدينتي

6000000 جنيه
شقه ارضى بحديقه للبيع كاش بمدينتي
كود العقار : 40035
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B10 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 90 متر
مساحة الحديقة : 55
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : بـارك -

شقه للبيع كاش بمدينتى في B10 مجموعة 101 نموذج 06 بمساحه كلية 95 متر + 55 متر حديقة خاصة وتتكون من ( 2 نوم + 1 حمام + ريسبشن + مطبخ ) بإتجاه بحرى تطل علي parking وعلي بعد خطوات من شارع الشانزليزيه . الشقه بها عداد غاز وانترنت

البيانات المالية

السعر المطلوب : 6000000
سعر المتر : 66667

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات في السداد علي 10 سنوات في الB14 احدث مراحل مدينتي مجموعه 142 نموذج (01) بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 80متر مقسمه الي (2نوم -1حمام - ريسبشن -مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع فيو بارك وترى مجرى السيل ه وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد بالقرب من Mega mall استلام 3 سنوات
شقه للبيع بالتقسيط بمدينتي بالb12 بمساحه 80م مجموعه 142 احدث
شقق للبيع
بتشطيبات خاصه هاي لوكس شقة للبيع بمدينتي بB11 نموذج 70 بمساحة 96 م تقسيمتها ( 3 غرف نوم - حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) باتجاه شرقي قبلي وباطلالة جاردن فيو بجوار منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة وعلي بعد خطوات من ستريب مول الشقة بالطابق الاول علوي التشطيب سوبر لوكس
شقه للبيع كاش بمدينتي 96متر في الb11 فيو جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع كاش شامل الفرش والاجهزه بمدينتي في الb11مجموعه113 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 82 متر مقسمه الي ( 2نوم- 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه بحري غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 82متر في الB11
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسيط علي 12 سنوات بمدينتي في b14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 94 متر مقسمه الي ( 2نوم -1 حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك بإتجاه غربي \ وتتميز بإنها بجوار الحديقه المركزيه وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات