تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 107متر في الB14

804375 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 107متر في الB14
كود العقار : 40065
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 107 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 2
يطل على : بـارك -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107م مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني علوي تطل علي بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 8232100
المدفوع : 704375
: --
الباقى : 7527725
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 804375
مدفوعات الوحدة : 704375
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 100000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 804375

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 8 سنين بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه نموذج (14) بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثالث فيو جاردن و تبعد دقائق علي احدث مولات مدينتي التجاريه والطبيه (Craft Zone - East Hup -All Season Park) وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 8 سنين بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع بتشطيبات الشركه بمدينتي في B1 مجموعة 17 بمساحة كلية 106 متر .. مقسمة إلي (2 غرف - 1 حمام - ريسبشن - تراس - مطبخ ) بالطابق السادس و بإطلالها علي جاردن متوسط و تتميز بأنها علي بعد خطوات من الخدمات الخاصة بالمرحلة التي تشمل ( سوبر ماركت - صيدلية - مخبز - مكتبة - مسجد ) ..
شقه للبيع بتسهيلات بمدينتي بالB1 بمساحه 106م علي جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي جاردن بإتجاهشرقي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO بمدينتي بمساحة إجمالية 101 م²، تقع في الطابق الخامس، باتجاه بحري شرقي يوفر إضاءة طبيعية وتهوية ممتازة، مع إطلالة مميزة على جاردن. تتكون الشقة من (2 غرفة نوم و2 حمام، مطبخ ريسبشن و تراس) بتقسيم عملي ومريح، مع تشطيب شركة مميز وجاهزة للسكن. تتميز الوحدة بموقعها الحيوي داخل بريفادو، بالقرب من الخدمات وبوابات مدينتي، مما يوفر سهولة في الحركة وقرب من جميع الاحتياجات اليومية. جميع الصور المعروضة للتوضيح وقريبة من الواقع، ولطلب الصور أو تحديد موعد للمعاينة يُرجى التواصل مع فريق المبيعات.