تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 96متر في الB7

5000000 جنيه
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 96متر في الB7
كود العقار : 40132
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B7 -
النموذج : 70
نوع العقار : شقق
المساحة : 96 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : 4
يطل على : جاردن - الفودكورت - منطقة المطاعم -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb7 مجموعه 71بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 70 بمساحه كليه 96 متر مقمسه الي ( 2 نوم -2 حمام- ريسبشن -مطبخ -2 تراس) بالطابقالرابع متكرر تطل علي جاردن فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5000000
سعر المتر : 52083

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 7 سنوات بكمبوند بريفادو داخل مدينتي مجموعه 132 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 105متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الخامس بإطلاله على شارع فيو وبإتجاه البحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
بتسهيلات علي 7 سنوات شقه للبيع ببريفادو مدينتى بمساحه 105م
شقق للبيع
شقه للبيع تقسيط تشطيب سوبر لوكس بمدينتى في B10 مجموعة 102 نموذج 06 بمساحه كلية 95 متر + 55 متر حديقة خاصة وتتكون من ( 2 نوم + 1 حمام + ريسبشن + مطبخ ) بإتجاه قبلي تطل علي parking وعلي بعد بارك واحد من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة ومسجد المرحلة وعلي بعد خطوات من شارع الشانزليزيه وال green bridge . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بمدينتى B10 مساحه 95 م + حديقه 55 م
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 69بتشطيبات الشركه نموذج30بمساحه كليه 89 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس) بالطابق الثاني متكرر تطل علي بارك بإتجاه بارك تتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد بالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 89متر في الB6
شقق للبيع
بمدينتي شقة للبيع داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO بمساحة كلية 100 م²، تقع في الطابق الثاني، نموذج D، باتجاه شرقي، وتتمتع بإطلالة مميزة على وايد جاردن. تتكون الشقة من 2 غرفة نوم و 2 حمام، مع تشطيب شركة مميز وجاهزة للسكن. تتميز الوحدة بموقعها أمام منطقة خدمات وقريبة من بوابة 4 مدينتي ومنطقة خدمات مستقبلية، مما يوفر سهولة الحركة وتكامل الخدمات. الوحدة متاحة للبيع بنظام التقسيط. جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له، ولطلب الصور أو تحديد موعد للمعاينة يُرجى التواصل مع أحد أعضاء فريق المبيعات.