تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 106متر في الB14

1200000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 106متر في الB14
كود العقار : 40136
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 106 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 3
يطل على : بـارك -

شقة للبيع في مدينتي B14 مجموعة 144 بتشطيبات الشركة المميز المساحة الكلية 106 متر مقسمة الى ( 3 نوم - 2 حمام - ريسيبشن - مطبخ - 2 تراس ) الطابق الثالث متكرر تطل على بارك باتجاه بجري وتتميز بانها تبعد خطوات عن خدمات المنطقة والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2025
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 8319930
المدفوع : 800000
: --
الباقى : 7519930
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 309500
عدد الاقساط المتبقية : 10
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 1200000
مدفوعات الوحدة : 800000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 400000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1200000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث مراحل الB8مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 103 متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام-ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعدخطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 103متر في الB8
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 144 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 107م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تـطـل علي بارك وتتميز بإنها قريبه من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقة للبيع بمدينتي 107م فيو بارك بجوار الخدمات بB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 116متر مقسمه الي (3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس )بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي وايد جاردن فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات