تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات في ال B14 علي 10 سنين

1755000 جنيه
كود العقار : 40199
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 142 متر
التشطيب : تشطيب عادى
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 5
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه حجز 2024 في ال B14 مجموعه 142 دور خامس اتجاه بحري فيو علي بارك ونارو جاردن مساحه 140 متر (3 غرف _ 2 حمام _ ريسبشن _ مطبخ ) قريبه م الخدمات المتاحه بالمرحله

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 10459130
المدفوع : 1320000
: --
الباقى : 9139130
: --
القسط الشهرى : 40000
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 410000
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 5
: --
قيمة الوديعة : 595935
المدفوع : 85000
الباقى : 510935
قيمة القسط : 40000
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1755000
مدفوعات الوحدة : 1320000
مدفوعات الوديعة : 85000
الاوفر : 350000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1755000

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش في مدينتي – المرحلة B10، بموقع مميز داخل العمارة وعلى شارع الـ Spine، مع إطلالة مفتوحة على وايد جاردن. تبلغ المساحة الكلية للشقة 140 متر، وتقع في الدور الخامس، وتتميز باتجاه شرقي مع واجهة بحري على الجاردن، مما يوفر إضاءة طبيعية وتهوية جيدة، بالإضافة إلى كونها شقة طرفية تمنح مزيد من الخصوصية. تتكون الشقة من (3 غرف نوم و2 حمام، مطبخ ,2 تراس) مع تقسيم داخلي عملي مناسب. الشقة بتشطيب الشركة بدون أي تعديلات، بحالة أصلية (دهان حوائط فقط)، مما يتيح للمشتري إمكانية التشطيب أو التعديل حسب الرغبة, الشقة خالصة الأقساط والوديعة بالكامل، مع توفر المخالصة، وجاهزة للتسليم الفوري. تم تركيب جميع العدادات, موقع مميز قريب من الخدمات, إطلالة مفتوحة على وايد جاردن, الوحدة طلعت مصطفى.
شقة للبيع كاش بمدينتي 140م B10 نارو جاردن فيو
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بإحداث مراحل مدينتي في الb14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 142 متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس) بالطابق الاول متكرر تطل علي مجري السيل وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقق للبيع
شقه للبيع بكمبوند بريفادو داخل مدينتي يتسهيلات علي10سنوات مجموعه 132 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 143 متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله مميزه علي الشارع الرئيسي فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد