تحديد معاينة

شقه للبيع ببريفادو بتسهيلات علي13سنه مساحه101م

1898485 جنيه
شقه للبيع ببريفادو بتسهيلات علي13سنه مساحه101م
كود العقار : 40225
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 101 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 4

شقه للبيع بكمبوند بريفادو داخل مدينتي مجموعه 131 بتشطيبات الشركه المميزه مدخلa بمساحه كليه 101متر مقسمه الي ( 2نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع بإطلاله مميزه علي جاردن فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 1/2025
سنوات السداد : 13
اجمالى العقد : 14286300
المدفوع : 1498485
: --
الباقى : 12787815
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1898485
مدفوعات الوحدة : 1498485
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 400000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1898485

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الثالث متكرر بإطلاله علي بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 107متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث المراحل في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3 نوم- 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك بإتجاه بحري وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 107متر في الb14
شقق للبيع
شقة للبيع في مدينتي B14 مجموعة 144 بتشطيبات الشركة المميز المساحة الكلية 106 متر مقسمة الى ( 3 نوم - 2 حمام - ريسيبشن - مطبخ - 2 تراس ) الطابق الثالث متكرر تطل على بارك باتجاه بجري وتتميز بانها تبعد خطوات عن خدمات المنطقة والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 106متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي بالB10 مجموعه 102 مساحه كليه92متر ارضي بدون حديقة امام الخدمات مباشرة مقسمه الي (2 نوم+1 حمام +مطبخ+ ريسيبشن) بتشطيبات خاصه امام منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد و بالقرب من كافور - بمنـطقة all seasons park mall و مول ايست هاب - EAST HUB MALL MADINATY جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات