تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 94م +45حديقه فيB14

1962355 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات  بمدينتي 94م +45حديقه فيB14
كود العقار : 40281
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 94 متر
مساحة الحديقة : 52
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : بـارك -

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 94متر +45 حديقه خاصه مقسمه الي ( 2 غرف نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي بارك بإتجاه غربي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 7936000
المدفوع : 1812355
: --
الباقى : 6123645
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 295250
عدد الاقساط المتبقية : 10
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 1962355
مدفوعات الوحدة : 1812355
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 150000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1962355

اعلانات مشابهة

للبيع بمدينتي B14 شقة مساحة 94 بحديقة 52 مـتر نموذج T06 مقسمة الي 2 نوم 1 حمام ريسبشن قطعتين ومطبخ وتراس وحديقة خاصة اتجاه بحري بالكامل موقع مميز علي بعد دقيقة واحدة سيرا من الخدمات وخطوات من مجري السيل والحديقة المركزية الجديدة المقامة علي 170 فدان الوحدة بنظام سداد 10 سنوات
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي b14 ارضي بحديقة خاصه
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privado أول و أحدث كمبوند داخل مدينتي يتميز الكمبوند بالمناظر الطبيعية و البحيرات الصناعية الكمبوند تشطيبات الشركة المميزة التي لم تسبق بمدينتي مجموعة 132 تشطيب الترا سوبر لوكس كلية 65م مدخلB مقسمة إلي ( 2غرفه - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإتجاه شرقي بإطلالة مميزة علي نارو جاردن - بالتقسيط علي 10 سنوات
باقل مقدم واطول فتره سداد10سنوات امتلك شقه84م بكموند بريفادو
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 98م+50حديقه خاصه نموذج( 06) مقسمه الي ( 2 غرف - 1حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 6 سنوات بمدينتي 92م+50حديقه في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في كمبوند privado مجموعة 92 مدخل ِ A تشطيب الترا سوبر لوكس نموذج E بمساحة كلية 84 متر مقسمة إلي ( 2 غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول متكرر بإتجاه بحري بإطلالة مميزة علي جاردن وشارع و تتميز بأنها تبعد دقائق إلي شارع الشانزلزيه و بالقرب من منطقة البحيرات و بالقرب من بوابة 4 مدينتي . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات