تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينتي 107م² باطلالة على وايد جاردن ب B14

1397360 جنيه
 شقة للبيع بمدينتي 107م² باطلالة على وايد جاردن ب B14
كود العقار : 40307
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 106 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 3
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 106متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه قبلي غربى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 8798080
المدفوع : 1047360
: --
الباقى : 7750720
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1397360
مدفوعات الوحدة : 1047360
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 350000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1397360

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي شامل المطبخ في الB7 مجموعه 74 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج ( 70 ) بمساحه كليه 96 متر مقمسه الي ( 2نوم - 2حمام -ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي بارك بإتجاه شرقي تتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجج وبالقرب من النادي الرياضي بمدينتي
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث المراحل في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 108متر+55 حديقه مقسمه الي ( 3 نوم- 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه باطلاله مميزه على وايد جاردن وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 108م 55حديقه في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث مراحل المدينه في الb14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج ( 14) بمساحه كليه 107 متر مقسمه الي ( 3نوم- 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس) بالطابق الرابع باطلاله مميزه وتتميز بانها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحلهجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتيb14 بمساحه كليه 107م
شقق للبيع
شقه للبيع ب بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث المراحل b14 مجموعة 144 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج ( t14) بمساحه كليه 140 متر الي ( 3غرف -2 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي جاردن بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد و امام منطقه الجامعه المستقبلية جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات