تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنين بمدينتي مساحه 107 متر ف b14

1150000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنين بمدينتي مساحه 107 متر ف b14
كود العقار : 40424
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 107 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 4
يطل على : بـارك -

شقه للبيع في ال b14 احدث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107 متر مقسمه الي (3 غرف نوم -2 حمام - ريسيبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع المتكرر يوجد اسانسير يطل علي بارك ونارو جاردن وتتميز بانها بجوار منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله باقل مقدم واطول فتره سداد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 0
اجمالى العقد : 8069970
المدفوع : 750000
: --
الباقى : 7319970
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1150000
مدفوعات الوحدة : 750000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 400000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1150000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهلات علي 11 سنوات بمدينتي في ال B14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 116متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي وايد جاردن بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 116متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (T14 ) بمساحه كليه 115م مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع علوي تطل علي شارع رئيسي ومنطقة خدمات مستقبلية فيو بإتجاه بحرى صريح وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقه  للبيع  بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات  115متر في الb14
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 116متر مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تـطـل علي بارك وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات