تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 115 متر في b14

1350000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 115 متر في b14
كود العقار : 40425
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 115 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : 4
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 116متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي وايد جاردن بإتجاه بشرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 0
اجمالى العقد : 9712760
المدفوع : 900000
: --
الباقى : 8812760
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1350000
مدفوعات الوحدة : 900000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 450000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1350000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb1 مجموعه 13 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج200 بمساحه كليه 124متر+45حديقه مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن- مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من اربيسك مول وكارفور وبالقرب منمنطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 124متر +45حديقه في الB1
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه بحري شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي وايد جاردن بمدينتي 115م في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 115م مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات