تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي بالb12مساحه78متر بالقرب من الكرافت زون

4650000 جنيه
كود العقار : 40451
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B12 -
النموذج : 01
نوع العقار : شقق
المساحة : 78 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 1
يطل على : شارع رئيسى -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB12 محموعه 125 بتشطيبات سوبر لوكس بفرش فندقي نموذج (01 ) بمساحه كليه 78 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4650000
سعر المتر : 59615

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بتسهيلات فى السداد على 7 سنين بأقل مقدم و إستلام فورى بأفضل كومبوند بمدينتى ( بريفادو ) مجموعة 94 , بتشطيب الشركة الممــيز . بمسـاحة كلية 84م , مقسمة إلى ( غرفتين نوم - حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع مـتكرر . بإتــجاه قــبلى , تتـميز بـأنها تـطل على وايد جـاردن فــيو , تتميز بأنها قريبة من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد.
شقة للبيع مدينتى بكومبوند بريفادو إستلام فورى بأقل مقدم مج94
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 79متر مقسمه الي (2 نوم - 1حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق التاني بإطلاله علي بارك فيو بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 79متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb12 مجموعه 124 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 78 متر مقسمه الي (2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس )بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون و تطل على السنترل بارك
شقه للبيع بمدينتى فى b12  بمساحه 74م
شقق للبيع
للبيع بمدينتي بأفضل وأرقي وأحدث مراحلها B8 بمجمـوعة 86 إحدي احدث وحدات مدينتي شـقة بمساحة كليـة 79 متر خالصة الثمن مقسمة الي 2 نوم 1 حمام تراس مطبخ وريسبشن دور متكرر بإطلالة مبـاشرة علي الشارع الفاصل بين المجموعات شارع واسع عرض لايقل عن 60 متر وعلي بعض 5 دقائق سيرا من خدمات المرحلة الوحدة تشطيب متكامل مميز جدا ومستلمة وبها نجف وبعض المنقولات التي تابع بها