تحديد معاينة

للبيع ببريفادو مدينتي شقة 133م بتسهيلات علي 8سنوات مجموعه132

3230000 جنيه
كود العقار : 40557
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 133 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 2

شقه للبيع بمشروع بريفادو مدينتي أول كمباوند سكني متكامل الخدمات داخل مدينتي شـقة بمساحة اجمالية 133 مـتر مقسمة الي (ريسبشن- مطبخ -3 نوم -2 حمام -تراس) موقع مميز بالطابق الثاني بلكون بإطلالة مميزه الشقة بالتقسيط لمدة 8 سنوات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 10/2024
سنوات السداد : 8
اجمالى العقد : 12746800
المدفوع : 2880000
: --
الباقى : 9866800
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3230000
مدفوعات الوحدة : 2880000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 350000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3230000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك بإتجاه بحري غربي تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
 شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 140متر في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 12 سنوات في ال14 احداث مرحل المدينه مجموعه 141 بتشطيبات الشركه نموذج ( 06) بمساحه كليه 135م - 65 م مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرف ماستر - 2 حمام- ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقة تطل علي وايد جاردن فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعدخطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
ارضي بحديقه للبيع باقل مقدم واطول فتره سداد 135م + 65م حديقه
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141م مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق التاني متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات