تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات 79 متر في الb14

1263600 جنيه
 شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات 79 متر في الb14
كود العقار : 40573
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 79 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 2
يطل على : بـارك -

شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه نموذج (01) بمساحه كليه 79 متر مقسمه الي ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الخاامس وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له - لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصبل مع احد اعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 0
سنوات السداد : 0
اجمالى العقد : 5745500
المدفوع : 963600
: --
الباقى : 4781900
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1263600
مدفوعات الوحدة : 963600
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 300000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1263600

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتقسط علي 12 سنوات بإحداث مراحل مدينتي في الB8 مجموعه 88 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 78 متر مقسه الي (2نوم - 1حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي بارك فيو بإتجاه غربي قبلي وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقة للبيع 78م بالB8 باقل مقدم وبتسهيلات علي 12 سنة
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB6 مجموعه 69 بتشطيبات الشركه نموذج 30 بمساحه كليه 89 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الخامس تطل علي الشارع الرئيسي وبارك بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم
شقق للبيع
شقه للبيع بالتقسيط في بريفادو مجموعه94 مدخل (1) بمساحه كليه 82 متر تقسيمه (2نوم+1حمام +مطبخ + ريسبشن + 1تراس) بالطابق الارضي بحديقه خاصه 35متر باطلاله رائعه علي وايد جاردن و تتميز بالقرب من الخمات الخاصه بالمرحله
شقه للبيع في بريفادو مجموعه 94 بالطابق الارضي بحديقه خاصه
شقق للبيع
شقه للبيـع بالتقسيط باقل مقدم واطول فتره سداد . مساحه 84م + 30م حديقه خاصه، بارقي واحدث مراحل مدينتي B8 مجموعه 88 التي تتميز بالتصميم المعمارى المودرن وتشطيبات الشركه المميزه - نموذج A3 - مقسم الي ( 2 غرف نوم غرفه ماستر بحمام خاص + دريسينج روم - حمام لخدمه الريسبش والضيوف + 2 قطع ريسبشن + مطبخ + تراس ) فيو جاردن اتجاه شرقي صريح دور ارضي بحديقه - العماره بالكامل 3 طبقات عزل بموقع متميز جدا جـوار خـدمـات المـرحلـه هايبر ماركت The Mart ومسجد علي بن ابي طالب -وخطوه علي مجمـع البنوك والمدرسه البريطانيه و MLS - ودقيقـه علـي Open Air Mool وبـوابـه 2 مدينتـي