تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 124متر +45حديقه في الB1

7300000 جنيه
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 124متر +45حديقه في الB1
كود العقار : 40612
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B1 -
النموذج : 200
نوع العقار : شقق
المساحة : 124 متر
مساحة الحديقة : 45
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : شارع رئيسى -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb1 مجموعه 13 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج200 بمساحه كليه 124متر+45حديقه مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن- مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من اربيسك مول وكارفور وبالقرب منمنطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 7300000
سعر المتر : 58871

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بإحداث مراحل بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 115 متر مقسمه الي ( 3غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه غربي بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي  115متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 116متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الاول بإطلاله علي جاردن بإتجاه غربي بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 116 متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb15 احداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 131متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي جاردن فيو بإتجاه بحرى تتميز بإنها تبعد خطوات من مطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
 شقه للبيع كاش بمدينتي 131متر في الb15
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي شارع رئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات .