تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 106م+55حديقه في B14

2086560 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 106م+55حديقه في B14
كود العقار : 40628
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 106 متر
مساحة الحديقة : 55
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : ارضي + حديقة

شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه نموذج (14) بمساحه كليه 106متر+55حديقه مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الارضي وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له - لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصبل مع احد اعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 10923000
المدفوع : 2086560
: --
الباقى : 8836440
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2086560
مدفوعات الوحدة : 2086560
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 0
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2086560
بخسارة 100 الف من المدفوع

اعلانات مشابهة

شـقة للبيع كاش في مدينتي بأحدث وأفضل مراحلـة في B10 مجموعة 101 تشطيب سوبر لوكس نموذج 04 بمسـاحة كلية 106 متر + حديقة 40 متر مقسمـة إلي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقـة خاصة) بإتجاه قبلي غربي بإطلالة مميزة علي جاردن و بجانب منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقة للبيع بمدينتي B10 ارضي 106 م بحديقة 40 م تطل علي جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بإحدث مراحل مدينتى الb14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه نموذج ( T14 ) بمساحه كليه 109 متر مقمسه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله
شقه للبيع 109 متر باحدث مراحل بمدينتي في الb14 م
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي وايد جاردن وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات