تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 131متر في الb15

5850000 جنيه
 شقه للبيع كاش بمدينتي 131متر في الb15
كود العقار : 40726
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B15 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 131 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 4
يطل على : جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb15 احداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 131متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي جاردن فيو بإتجاه بحرى تتميز بإنها تبعد خطوات من مطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5850000
سعر المتر : 44656

اعلانات مشابهة

شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 140م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم غرفه مـاستـر - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكـرر شقه رقم 34 غيـر مـجـروحـه نهائيا تـطـل علي فيو مفتوح بإتجـاه قبلي وتتميز بإنها تبعـد خطـوات من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد الوحده استـلام خلال سنـتيـن ونصـف
باقل اوفر متاح امتلك شقه 140م بالتقسيط علي 10 سنوات B14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 63 بتشطيبات خاصه ومميزه بمساحه كليه 124متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ- 2 تراس ) وبوجد غاز طبيعى الطابق الثالث متكرر تطل علي بارك فيو بإتجاه بحري غربي وتتميز بإنهاتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب منالفودكورت - منطقة المطاعم
للبيع بمدينتى شقه 124م تشطيب خاص بالb6
شقق للبيع
شقه للبيع مساحه 133 متر 3 نوم 3 حمام دور تالت بحرى فيو جاردن استلام فورى بجوار الخدمات مباشرا تسلم تشطيب متكامل وسط مرحلة متكاملة الخدمات وبجوار مدينيتي سباين والسنترال بارك الجديدة وتوفر معادلة الاستلام الفوري مع التقسيط
133متر للبيع ب 15 فيو جاردن بالتقسيط استلام فوري بمدينتي
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط في مدينتي بمنطقة B15 مجموعة 150 بمساحة إجمالية 131 م²، تقع في الطابق الأول (متكرر) وتتميز باتجاه بحري شرقي يوفر إضاءة طبيعية ممتازة وتهوية جيدة، مع إطلالة مباشرة على شارع رئيسي. تتكون الشقة من 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر و2 حمام بالإضافة إلى ريسبشن ومطبخ وتراس، بتقسيم عملي ومريح مناسب للسكن العائلي، مع تشطيب شركة مميز وجاهزة للسكن. تتميز الوحدة بموقعها الحيوي حيث تبعد خطوات قليلة عن منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد، مما يوفر سهولة في الوصول إلى كافة الاحتياجات اليومية. الشقة متاحة بنظام التقسيط حتى 7 سنوات، وجميع الصور المعروضة للتوضيح وقريبة من الواقع، ولطلب الصور أو حجز موعد للمعاينة يرجى التواصل مع فريق المبيعات.