تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 141متر في الB14

2320000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 141متر في الB14
كود العقار : 40756
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 141 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 2
يطل على : جاردن -

شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات في السداد علي 10 سنوات بال b14 مجموعه 144بتشطيبات الشركه المميزه مساحه كليه 141متر مقسمه الي (3غرف نوم -2 حمام - مطبخ - ريسبشن - تراس ) بالطابق الثاني متكرر باطلاله مميزه وتتميز بالقرب منطقه من الخدمات الخاصه بالمرحله و المسجد باقل مقدم واطول فترة سداد - لطلب الصور و مزيد من المعلومات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2025
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 12799880
المدفوع : 1700000
: --
الباقى : 11099880
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 416000
عدد الاقساط المتبقية : 10
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 2320000
مدفوعات الوحدة : 1700000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 620000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2320000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 نموذج (06) بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 136 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي تطل علي جاردن وتتميز بانها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له.لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات في السدادB14 مجموعه142 بمساحه136م
شقق للبيع
رضي بحديقة للبيع بالتقسيط بمدينتي باقل مقدم واطول فترة سداد علي مجري السيل مباشره فيو غير مجروح نهائيا بمساحة كلية 149م + 55 حديقة خاصة باتجاه غربي تقسيمتها ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن 2قطع - مطبخ - 2 تراس ) بمقدم وتسهيلات لمدة 11 سنة الشقة بالقرب من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة
باقل مقدم واطول فتره سداد شقه ارضي بحديقه 149م + 55م
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنه بمدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 135متر مقيمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة مساتر بحمام ودريسينج -2 حمام اضافي- ريسبشن - مطبخ - 3 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل عي شارع رئيسي والنادي مباشرة فيو وتتميز بلإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي بمدينتي