تحديد معاينة

استوديو للبيع بمدينتي بريفادو مجموعه132-65بتسهيلات في السداد

2900000 جنيه
كود العقار : 40802
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج : D
نوع العقار : شقق
المساحة : 65 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 1
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 4

شقه استديو للبيع بتسهيلات علي7 سنوات بمدينتي في بريفادو مجموعه 132 بتشطيبات شركة مميزة مدخل (B) بمساحه كليه 65 متر -مقسمه لي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق التاني باطلالة مميزه بالقرب من الخدمات الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 9/2023
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 3676010
المدفوع : 2000000
: --
الباقى : 1676010
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2900000
مدفوعات الوحدة : 2000000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 900000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2900000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات في السداد بمدينتي في الB12 محموعه 125 بتشطيبات الشركه نموذج (01 ) بمساحه كليه 72 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات في السداد بال B12 مساحه 72متر
شقق للبيع
شقه للبيع استلام فوري بمدينتي في الB11 مجموعه 113 بتشطيبات الشركه نموذج ( 80 ) بمساحه كليه 70متر مقسمه الي ( 2نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ - ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وتبعد دقائق الي ( all seasons park ) المجمع الطبي والخدمي الجديد بمدينتي
شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي b11 بمساحه 70م
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي في ال B14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 70متر +45حديقه خاصه مقسمه الي(2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات