تحديد معاينة

شقه للبيع ببريفادو بتسهيلات في السداد مساحه97 متر ارضي

3500000 جنيه
شقه للبيع ببريفادو بتسهيلات في السداد مساحه97 متر ارضي
كود العقار : 40811
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 97 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحري شرقي
رقم الدور. : ارضى
يطل على : جاردن -

شقه ارضي بدون حديقه للبيع بالتقسيط بمدينتي في كمبوند privado مجموعة132 مدخل B تشطيب شركة مميز نموذج d)بمساحة كلية 111م- مقسمة إلي ( 2 نوم - 2حمام - - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تشطيبات شركة مميز بإطلالة مميزة علي وايد جاردن وتري و تتميز بأنها امام منطقة خدمات بالقرب من بوابة 4 مدينتي ومنطقة خدمات مستقبلية - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2023
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 5652340
المدفوع : 2000000
: --
الباقى : 3652340
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3500000
مدفوعات الوحدة : 2000000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 1500000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3500000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 98م+50حديقه خاصه نموذج( 06) مقسمه الي ( 2 غرف - 1حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 6 سنوات بمدينتي 92م+50حديقه في الB14
شقق للبيع
فرصه للبيع بمدينتي بال b7 الاقرب النادي والفوود كورت شقه بمساحه 96م فيو وايد جاردين صريح طرفيه اتجاه بحري صريح تشطيبات خاصه بالكامل خطوات بسيطه لخدمات المرحله والنادي -خطوات للفوود كورت ومنطقه المطاعم مساحه 96م مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - مطبخ - ريسبشن - تراس ) فيو وايد جاردين لهواه الفيوهات المميزه خالصه السعر وبها جميع العدادات
 شقه للبيع كاش بمدينتي 96متر في الB7 تشطيب كامل سعر مميز
شقق للبيع
شقة للبيع داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO بمدينتي بمساحة إجمالية 101 م²، تقع في الطابق الخامس، باتجاه بحري شرقي يوفر إضاءة طبيعية وتهوية ممتازة، مع إطلالة مميزة على جاردن. تتكون الشقة من (2 غرفة نوم و2 حمام، مطبخ ريسبشن و تراس) بتقسيم عملي ومريح، مع تشطيب شركة مميز وجاهزة للسكن. تتميز الوحدة بموقعها الحيوي داخل بريفادو، بالقرب من الخدمات وبوابات مدينتي، مما يوفر سهولة في الحركة وقرب من جميع الاحتياجات اليومية. جميع الصور المعروضة للتوضيح وقريبة من الواقع، ولطلب الصور أو تحديد موعد للمعاينة يُرجى التواصل مع فريق المبيعات.