تحديد معاينة

شقة للبيع كاش بمدينتي 90م في b7 بجوار النادي مباشرة

4200000 جنيه
شقة للبيع كاش بمدينتي 90م في b7 بجوار النادي مباشرة
كود العقار : 40843
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B7 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 96 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : شارع رئيسى -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB7 مجموعه 73 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج ( 70 ) بمساحه كليه 96 متر مقسمه الي ( 2نوم - 2 حمام - ريسبشين - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الارضي تطل علي شارع رئيسي بإتجاه غربي وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد و بالقرب من النادي الرياضي بمدينتي .

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4200000
سعر المتر : 43750

اعلانات مشابهة

شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 144 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 106م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تـطـل علي بارك وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد
شـقـه 106 متر للبيـع بالتقـسيـط b14 مدينتـى
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 61 بمساحه كليه89 متر مقسمه الي (2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس) بالطابق الرابع متكرر تطل علي جاردن فيو وبارك بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم
شقق للبيع
شقه للبيع بريفادو بمدينتي مجموعه 131 مدخل(B ) بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 86متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس بإطلاله علي شارع وبارك فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بااستلام فورى بمدينتي 86متر  في بريفادو
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB11 مجموعة 113 بنشطيبات هاي لوكس مساحة كلية 96 متر مقسمة الي ( 2نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الأول متكرر بإطلاله علي بارك بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد وبالقرب من all seasons park المجمع الطبي والخدمي الجديد بمدينتي وقريبة جدا من the strip mall. الشقة تحتوي على جيبسن بورد كل الشقه من اول حتي الحمامات نظام صوتي في كل الشقه حتي في الحمامات Panasonic شبكه صرف في السقف التكييفات سبوت ليت 3 الوان ارضيات بورسلين اسباني و hdf اسباني هيدين لايت في كل الاسقف احواض من الرخام الصافي مصنوعه خصيصا تأسيس الكهرباء من السويدي و كل الاسلاك داخل الشقه 8 مم الوميتال 3 طبقات مانع الصوت و عاكس للرؤيه