تحديد معاينة

ارضي بحديقة فيو مجري السيل 150- 55 G باقل مقدم بمدينتي

3700000 جنيه
ارضي بحديقة فيو مجري السيل 150- 55 G باقل مقدم بمدينتي
كود العقار : 40909
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 150 متر
مساحة الحديقة : 55
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحـري قـبلي
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : شارع رئيسى -

ارضي بحديقة للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (T07 ) بمساحه كليه 150م - 55 حديقة خاصه مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر بدريسنج روم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه تطل علي الشارع الرئيسي وبارك بإتجاه غربي بحرى شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 14488340
المدفوع : 3200000
: --
الباقى : 11288340
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 825360
المدفوع : 0
الباقى : 825360
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3700000
مدفوعات الوحدة : 3200000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 500000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3700000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي في الb15 احداث مراحل مدينتي بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 150 متر مقسمه الي (3غرف -3حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول تطل علي مجري السيل مباشرة بإتجاه بحري غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
 شقه للبيع مساحه 150م استلام فوري وبالتقسيط علي 7 سنوات
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 12سنه بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 141 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 142 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي بارك بإتجاه قبلي تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
 شقه للبيع بتسهيلات علي12سنه بمدينتي 140متر في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 144 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140متر مقسمه الي (3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي وايد جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات