تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 92متر في الB6

4400000 جنيه
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 92متر في الB6
كود العقار : 40941
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 92 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : شرقي غربي
رقم الدور. : 3
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه61 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 92 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي جاردن فيووبارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4400000
سعر المتر : 47826

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بالتقسيط في Madinaty داخل منطقة Privado Madinaty، بموقع مميز جدًا وإطلالة مباشرة على شارع رئيسي، تتميز باتجاه بحري يوفر تهوية ممتازة وإضاءة طبيعية طوال اليوم، بمساحة إجمالية 84 م² تقع في الدور الثالث، نموذج E، ومقسمة إلى 2 غرف نوم و1 حمام وريسبشن ومطبخ وتراس، بتشطيب شركة مميز عالي الجودة، داخل مجتمع سكني متكامل الخدمات يتميز بالخصوصية والهدوء، والشقة متاحة للبيع بنظام التقسيط.
بمدينتى شقة 84 م2 بحرى للبيع تقسيط تطل على شارع رئيسى
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privado أحدث كمبوند داخل مدينتي يتميز الكمبوند بالمناظر الطبيعية و البحيرات الصناعية الكمبوند تشطيبات الشركة المميزة التي لم تسبق بمدينتي مجموعة 132 نموذج (E) بمساحه كليه 83متر مدخل(A) مقسمة إلي ( 2غرفه - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع بإطلالة مفتوحه -
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privadoمجموعة 132 بمساحه83متر
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB6 مجموعه 69 بتشطيبات الشركه نموذج 30 بمساحه كليه 89 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الخامس تطل علي الشارع الرئيسي وبارك بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم
شقق للبيع
شقه للبيـع بالتقسيط باقل مقدم واطول فتره سداد . مساحه 93م+ 30م حديقه خاصه، بارقي واحدث مراحل مدينتي B8 مجموعه 88 التي تتميز بالتصميم المعمارى المودرن وتشطيبات الشركه المميزه - نموذج A2 - مقسم الي ( 2 غرف نوم غرفه ماستر بحمام خاص + دريسينج روم - حمام لخدمه الريسبش والضيوف + 2 قطع ريسبشن + مطبخ + تراس ) فيو جاردن اتجاه شرقي صريح دور ارضي بحديقه - العماره بالكامل 3 طبقات عزل بموقع متميز جدا جـوار خـدمـات المـرحلـه هايبر ماركت The Mart ومسجد علي بن ابي طالب -وخطوه علي مجمـع البنوك والمدرسه البريطانيه و MLS - ودقيقـه علـي Open Air Mool وبـوابـه 2 مدينتـي