تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي161متر في الB8

2050000 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي161متر في الB8
كود العقار : 40994
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج : A77
نوع العقار : شقق
المساحة : 161 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 4

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث مراحل الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 161 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3حمام - ريسبشن- مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي جاردن فيو وتتميز بإنها بجوار النادي الرياضي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 09/2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 13311370
المدفوع : 1350000
: --
الباقى : 11961370
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2050000
مدفوعات الوحدة : 1350000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 700000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2050000

اعلانات مشابهة

بمدينتى شقة بمساحة كلية157 م2 بالطابق ارضي + حديقة - B1 نموذج 300 باتجاه بحري تطل على وايد جـــاردن - عبارة عن (3 غرف نوم -3 حمام - مطبخ - ريسبشن ) بتشطيبات سوبر لوكس للبيع كاش بالقرب من الخدمات
للبيع  كاش بمدينتي بال B1 شقة 157م بحديقة90م
شقق للبيع
شقه للبيع بالتقسيط بمدينتي في الb10مجموعه 104 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 160متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3 حمام- ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث تطل علي جاردن وبارك فيو بإتجاه شرقي غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد والمركز الطبي ف الB10
شقه للبيع بمدينتي 160متر في الb10تطل علي جاردن فيو وبارك
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 6 سنوات في الb10 مجموعه140 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 160متر مقسمه الي (3نوم - 3حمام - ريسبشن - مطبخ -3تراس ) بالدور الثاني تطل علي فيو بارك
شقه للبيع بمدينتى b10 مساحه 160م اقساط
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (T07 ) بمساحه كليه 165م مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر بدريسنج روم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق رابع علوي تطل علي الشارع الرئيسي وبارك بإتجاه غربي بحرى شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات